Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wsite/_mpokna/plugins/system/helix3/core/classes/menu.php on line 89
Profesjonalny montaż   

Fachowe doradztwo   

Darmowy pomiar i wycena   

Najlepsze produkty na rynku   
OKNA VEKA - DRZWI PCV ALU - BRAMY - ROLETY - ŻALUZJE - PARAPETY - MOSKIETERY - DORADZTWO - POMIARY - MONTAŻ - NAPRAWY - REGULACJE

Bramy garażowe

interflex.png

Wybór właściwej bramy zależy przede wszystkim od tego, jakie mamy wymagania odnośnie produktu. Jeśli ma posiadać np. napęd elektryczny oraz zajmować minimum miejsca powinniśmy się zdecydować na bramę rolowaną. Brama zwijana jest na tyle uniwersalna, że można ją zamontować zarówno w obiektach już istniejących, jak i tych będących dopiero w trakcie budowy.

Jeżeli szukacie Państwo doskonałej efektywności cieplnej , najwyższej jakości, maksymalnego bezpieczeństwa, długiej trwałości i niewielkich nakładów na konserwację, to każda z szerokiej gamy bram garażowych Interflex z pewnością spełni Państwa oczekiwania. Bramy garażowe Interflex mają nie tylko estetyczny wygląd, ale posiadają również wyjątkowe parametry w każdych warunkach atmosferycznych. Bramy składają się z połączonych na pióro-wpust paneli o grubości 40 mm. Panele wykonane są z najwyższej jakości ocynkowanej stali z wypełnieniem – izolacją z bezfreonowej pianki poliuretanowej.
Wysoka izolacyjność:
 • Uszczelki międzysegmentowe chronią przed wiatrem i wilgocią na całej szerokości bramy.
 • Elastyczna i odporna na niskie temperatury dolna uszczelka komorowa izoluje bramę od podłoża.
 • Pionowe uszczelki boczne wraz z uszczelką górną umieszczoną na ostatnim segmencie bramy ocieplają bramę po bokach i do nadproża.
 • Panel bramowy o grubości 40 mm wypełniony pianką poliuretanową (PUR) o wysokich parametrach cieplnych
Bezpieczeństwo użytkowania:
Duży nacisk kładziemy na bezpieczeństwo użytkowania bram. Oferowane przez nas bramy mają szereg standardowych zabezpieczeń nie zawsze stosowanych w bramach innych producentów. Polityka jakości firmy Interflex zapewnia wysoki standard wykonania i nie pozwala na kompromisy powodujące obniżenie bezpieczeństwa użytkowania naszych produktów. Wszystkie nasze bramy wyposażone są w:
 • zabezpieczenie chroniące przed skutkami pęknięcia sprężyn,
 • zabezpieczenie chroniące przed zakleszczeniem palców w segmencie bramy (zdjęcie obok),
 • zabezpieczenie w postaci pionowych szyn jezdnych, chroniących przed bocznym wsunięciem palców,
 • mocny i stabilny panel bramowy o grubości 40 mm
 • bramy obsługiwane ręcznie posiadają mocny zamek patentowy ryglujący bramę,
 • bramy obsługiwane automatycznie – napęd blokuje bramę przed otwarciem.
Otwieranie ręczne
Wszystkie bramy garażowe Interflex mogą być obsługiwane ręcznie lub za pomocą napędu elektrycznego. Coraz częściej klienci preferują otwieranie bram napędem elektrycznym co w znacznym stopniu ułatwia korzystanie z garażu , szczególnie w trudnych warunkach pogodowych. Jeżeli jednak preferują Państwo ręczną obsługę bram to proponujemy zamek z bocznym ryglowaniem, klamką w kolorze czarnym lub srebrnym i wkładką typu Euro.

Bramy segmentowe - cechy i zalety

 • funkcjonalne, ciepłe, komfortowe, bezpieczne;
 • dzięki pionowemu otwieraniu bramy możemy zaoszczędzić miejsce.
bramasegmentowa2.jpg

Bramy rolowane - cechy i zalety

 • odpowiednia brama do każdego zastosowania;
 • innowacyjny mechanizm sprężyn naciągowych ułatwia ręczną obsługę bramy.
BramaRolowana2.jpg

Fachowe doradztwo

Oferujemy fachowe doradztwo dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Zaproponujemy najlepsze rozwiązania dostępne na rynku.

Profesjonalny montaż

Profesjonalny montaż okien i drzwi to nasza pasja. Po doborze i omówieniu wszystkich szczegółów na wyznaczone miejsce przyjeżdża renomowana ekipa, która zajmuje się solidnym i szybkim monatażem.

Darmowy
pomiar i wycena

Zadzwoń do nas i umów się na bezpłatny pomiar i wycenę okien, drzwi, parapetów itp. 

Najlepsze produkty
na rynku

Dbamy również o to, aby nasza oferta zawierała produkty które posiadają wysokie standardy jakościowe i wytrzymałościowe.

Kontakt


MP OKNA Mariusz Początek

ul. Łużycka 9 (wjazd na rynek)

66-200 Świebodzin

tel.: +48 693 219 377

e-mail: biuro@mpokna.pl

O nas


Jesteśmy firmą wielobranżową z wieloletnim doświadczeniem. Gwarantujemy szeroki wybór produktów w najlepszej jakości w niewygórowanej cenie. Każdy klientposiada gwarancję usług w najwyżej jakości.

Google Maps

© 2017 Your Company. All Rights Reserved. Designed By MpOkna.

Search