Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wsite/_mpokna/plugins/system/helix3/core/classes/menu.php on line 89
Profesjonalny montaż   

Fachowe doradztwo   

Darmowy pomiar i wycena   

Najlepsze produkty na rynku   
OKNA VEKA - DRZWI PCV ALU - BRAMY - ROLETY - ŻALUZJE - PARAPETY - MOSKIETERY - DORADZTWO - POMIARY - MONTAŻ - NAPRAWY - REGULACJE

DRZWI

Drzwi zewnętrzne, tak jak okna i brama garażowa, są kolejnym wyeksponowanym elementem naszego budynkuZakup drzwi wejściowych nie jest tani, zwłaszcza, że najczęściej połączony jest z innymi kosztownymi zakupami. Poza tym, element ten powinien służyć Państwu przez długie lata.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo drzwi PCV, aluminiowe i stalowe. Stosujemy najnowocześniejsze standardy produkcji, co gwarantuje najwyższą jakość drzwi. Mogą Państwo zamówić u nas różnorodne modele i wzory, dostosowane do Państwa wymagań i gustów. Z pewnością znajdą Państwo taki produkt, który usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających.

W ofercie m.in.:
Okna i Drzwi WIKĘD - Producent stolarki drzwiowej oraz konstrukcji aluminiowych. Od początku swojej działalności świadomi konieczności współpracy z najlepszymi, do produkcji stolarki używane są komponenty dostarczane przez wiodących producentów profili PVC, aluminium, stali, okuć oraz szkła. Dzięki bogatej ofercie możecie Państwo tak dobrać drzwi, aby Wasz budynek nabrał szyku i elegancji nie rezygnując z trwałości i funkcjonalności i to wszystko za przystępną cenę.
ABM Jędraszek - Firma od kilkunastu lat zajmuje się produkcją i sprzedażą najwyższej jakości produktów.
"W ciągu tego czasu poznaliśmy Państwa potrzeby i oczekiwania na rynku krajowym jak i europejskim. Cała ta wiedza motywuje nas do dalszego rozwoju i doskonalenia produktów."
Zapraszamy do skorzystania z pełnej oferty w siedzibie firmy.

Fachowe doradztwo

Oferujemy fachowe doradztwo dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Zaproponujemy najlepsze rozwiązania dostępne na rynku.

Profesjonalny montaż

Profesjonalny montaż okien i drzwi to nasza pasja. Po doborze i omówieniu wszystkich szczegółów na wyznaczone miejsce przyjeżdża renomowana ekipa, która zajmuje się solidnym i szybkim monatażem.

Darmowy
pomiar i wycena

Zadzwoń do nas i umów się na bezpłatny pomiar i wycenę okien, drzwi, parapetów itp. 

Najlepsze produkty
na rynku

Dbamy również o to, aby nasza oferta zawierała produkty które posiadają wysokie standardy jakościowe i wytrzymałościowe.

Kontakt


MP OKNA Mariusz Początek

ul. Łużycka 9 (wjazd na rynek)

66-200 Świebodzin

tel.: +48 693 219 377

e-mail: biuro@mpokna.pl

O nas


Jesteśmy firmą wielobranżową z wieloletnim doświadczeniem. Gwarantujemy szeroki wybór produktów w najlepszej jakości w niewygórowanej cenie. Każdy klientposiada gwarancję usług w najwyżej jakości.

Google Maps

© 2017 Your Company. All Rights Reserved. Designed By MpOkna.

Search